kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

(033) 842 23 29 pcpr@powiat.oswiecim.pl E-PUAP

Potrzebujesz pomocy?! Tu ją znajdziesz - KLIKNIJ - Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem - SPRAWDŹ!

e-PUAP


Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z nowego modułu informacyjnego e-URZĄD, za pośrednictwem którego udostępniamy Państwu możliwość sprawnego i wygodnego załatwienia spraw z wykorzystaniem Internetu.

Aby skorzystać z możliwości modułu e-URZĄD należy posiadać osobiste konto na portalu ePUAPkwalifikowany podpis elektroniczny lub zaufany profil ePUAP, a następnie po zalogowaniu można skorzystać z elektronicznych formularzy, wypełniać je, dodawać odpowiednie załączniki i przesyłać bezpośrednio do urzędu. Po złożeniu elektronicznego wniosku i przyjęciu go przez urząd, klient otrzymuje Urzędowe Poświadczenie Odbioru, które traktowane jest jak "pieczątka" potwierdzająca wpłynięcie dokumentów do urzędu. Dokumenty ze skrzynki podawczej ePUAP są odbierane, generowane, a następnie automatycznie wprowadzane do rejestru dokumentów wpływających do Powiatowego Centrum Rodzinie
w Oświęcimiu.

Zapraszamy do skorzystania z e-Urzędu. Bezpośredni link do sktyki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu dostępny jest pod adresem:

e-PUAP Elektroniczny Dziennik Podawczy

Adres skrtyki Powiatowego Centrum Pomocy w Oświęcimiu na platformie e-PUAP to:


/PCPR_Oswiecim/skrytka

W e-Urzędzie obsługa interesantów odbywa się na bieżąco. Złożenie wniosku, załatwienie i monitorowanie sprawy odbywa się zdalnie, wygodnie, bezpiecznie i terminowo, zgodnie z obowiązującymi procedurami (Ustawa o podpisie elektronicznym z dnia 18 września 2001r. - Dz. U. Nr 130 poz. 1450 oraz ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r.
- Dz. U. Nr 112 poz. 1198).

Od lipca 2011r. na portalu ePUAP istnieje możliwość założenia indywidualnego Profilu Zaufanego Klienta, polegającego na tym, że zakładając na portalu swojego użytkownika, nie będzie konieczności posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, tylko wystarczy jednorazowe potwierdzenie danych w urzędzie i będzie można składać dokumenty elektroniczne z takim samym priorytetem jak te podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Więcej w dziale POMOC.

e-puap

Polecamy